Semináře

Semináře 2018-11-01T14:38:45+00:00

Pro naše klienty sestavujeme semináře na míru. To může znít jako klišé, ale my si zakládáme na tom, že se s klientem nejprve setkáme, vyjasníme si, co od školení očekává, jaký má být efekt pro účastníky a jaký očekává efekt zadavatel – tedy ten, kdo naši práci bude financovat. Na základě těchto informací sestavujeme konkrétní program pro konkrétní účastníky.

Velmi neradi realizujeme univerzální školení “Proškolte nám 10 lidí v komunikaci v rozsahu 2 dny”. Školení tohoto typu samozřejmě umíme udělat – ale dodavatelů těchto školení jsou na trhu desítky – a my se rádi odlišujeme – například profesionalitou. A ze profesionální považujeme mj. právě to, že od nás dostanete nabídku “ušitou na míru” Vaší společnosti.

Jak tedy spolupráce probíhá, když se rozhodnete pro naší společnost?

1.

seznámíme se s Vámi – s Vaší firmou, představami, se strukturou účastníků a s Vaším očekáváním na změnu

2.

údaje zpracujeme a předložíme Vám návrh programu k odsouhlasení – a to školená témata, rozsah a cenu.

3.

po odsouhlasení z Vaší strany nabídneme konkrétní termíny a pokud Vám budou vyhovovat, proběhne školení

4.

po školení provedeme vyhodnocení – nakolik školení naplnilo Vaše očekávání

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontakt

Co od nás můžete očekávat?

  1. že nás naše práce bavíděláme jí s radostí a už docela dlouho
  2. naprostou diskrétnost ohledně toho u koho a co školíme a co jsme se během té doby dozvěděli
  3. maximální zapojení účastníků (na naše semináře si nikdo nemůže přijít “oddychnout od práce” 🙂 )

Kde semináře probíhají?

V případě, že máte vlastní prostory ke školení, s Vaším dovolením tyto prostory navštívíme a odsouhlasíme, že pro dané zadání semináře budou vyhovovat. Stejně postupujeme, pokud máte zájem např. o některou konkrétní lokalitu, kde byste si přáli seminář absolvovat. Cítíme se totiž odpovědní za výsledek naší práce – a věřte nám, že prostory, které plně vyhovují pracovní poradě nemusejí vyhovovat vícedennímu školení :-). Z vlastních zkušeností pak můžeme uvést spoustu případů, kdy nevhodné prostředí výrazně ovlivnilo aktivitu a nasazení účastníků školení.

Dokážeme zajistit i nestandardní lokality a doplnit vzdělávací proces o zážitkové či teambuildingové prvky.

Jaká je cena?

Individuální. Obtížně nabídneme obecnou cenu, pokud neznáme rozsah školení, náročnost přípravy atd. Pokud by jediným kritériem zadavatele školení měla být nejnižší cena, nejsme ta správná firma a rádi Vaší poptávku předáme některé z firem, které se specializují na “masová” školení.